Server Dell PowerEdge R540, Intel Xeon Silver 4210R, 32GB RAM, 480GB SSD, PERC H730P+, 12xLFF, 495W, Dual HotPlug
Cod produs: PER540S4210R32480
ID produs: 368582
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
36 luni
Garantie PJ:
36 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
PowerEdge R540,Intel Xeon Silver 4210R (13,75M Cache, 2.4GHz), 3.5 Chassis with up to 12 Hard Drives,32GB (1X32GB) RDIMM 3200MT/s Dual Rank,PERC H730P+ 2GB, 1x 480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512 2.5in Hot-plug AG Drive,3.5in HYB CARR, 1 DWPD, 876 TBW, Dual Port 1GbE BASE-T LOM, iDRAC9 Enterprise, Dual Hot Plug Power Supply (1+1) 495W, with rack rails ,TPM 2.0, 3yr Basic Warranty
| Caracteristici Server Dell PowerEdge R540, Intel Xeon Silver 4210R, 32GB RAM, 480GB SSD, PERC H730P+, 12xLFF, 495W, Dual HotPlug: | |
| Tip garantie | Next Business Day Warranty |
| Serie | PowerEdge R540 |
| Numar de Hard-Disk-uri instalate | 1 |
| Capacitate HDD (GB) | 1 x 480 |
| Tip HDD | SSD |
| Memorie RAM standard (GB) | 32 |
| Tip RAM | ECC RDIMM |
| Numar de procesoare instalate | 1 |
| Procesor | Intel Xeon Silver 4210R (10 core, 2.4 GHz, 13.75MB Cache) |
| Disk bays | Pana la 12x LFF (3.5 inch) |
| RAID controller type | PERC H730P RAID Controller 2GB Cache |
| Unitate optica | Nu are |
| LAN | On-Board LOM 1GBE Dual Port |
| Carcasa | 2U |
| Sursa de alimentare | 495 |
| Alte Informatii | iDRAC9 Enterprise |
| Altele | Dual HotPlug PS (1+1) |
| Greutate Colet | 15 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 29.03.2021
| Server Dell PowerEdge R540, Intel Xeon Silver 4210R, 32GB RAM, 480GB SSD, PERC H730P+, 12xLFF, 495W, Dual HotPlug | |
| Tip garantie | Next Business Day Warranty |
| Serie | PowerEdge R540 |
| Numar de Hard-Disk-uri instalate | 1 |
| Capacitate HDD (GB) | 1 x 480 |
| Tip HDD | SSD |
| Memorie RAM standard (GB) | 32 |
| Tip RAM | ECC RDIMM |
| Numar de procesoare instalate | 1 |
| Procesor | Intel Xeon Silver 4210R (10 core, 2.4 GHz, 13.75MB Cache) |
| Disk bays | Pana la 12x LFF (3.5 inch) |
| RAID controller type | PERC H730P RAID Controller 2GB Cache |
| Unitate optica | Nu are |
| LAN | On-Board LOM 1GBE Dual Port |
| Carcasa | 2U |
| Sursa de alimentare | 495 |
| Alte Informatii | iDRAC9 Enterprise |
| Altele | Dual HotPlug PS (1+1) |
| Greutate Colet | 15 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.