Server Dell PowerEdge R440, Intel Xeon Silver 4210R, 16GB RAM, 480GB SSD, 4xLFF, PERC H730P, 550W, Dual HotPlug
Cod produs: PER440CEEM03_4210R_16GB_480GB
ID produs: 377980
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
36 luni
Garantie PJ:
36 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Dell PowerEdge R440 Rack Server,Intel Xeon Silver 4210R 2.4GHz(10C/20T),16GB 3200MT/s RDIMM,480GB SSD SATA(3.5" Chassis up to 4 Hot Plug HDD),PERC H730P,iDRAC9 Enterprise,Dual-Port 1GbE,Dual Hot Plug Redundant PS(1+1)550W,3Yr NBD
| Caracteristici Server Dell PowerEdge R440, Intel Xeon Silver 4210R, 16GB RAM, 480GB SSD, 4xLFF, PERC H730P, 550W, Dual HotPlug: | |
| Tip garantie | Next Business Day Warranty |
| Serie | PowerEdge R440 |
| Numar de Hard-Disk-uri instalate | 1 |
| Capacitate HDD (GB) | 1 x 480 |
| Tip HDD | SSD |
| Memorie RAM standard (GB) | 16 |
| Tip RAM | DDR4 RDIMM |
| Numar de procesoare instalate | 1 |
| Procesor | Intel Xeon Silver 4210R (10 core, 2.4 GHz, 13.75MB Cache) |
| Disk bays | Pana la 4x LFF (3.5 inch) |
| RAID controller type | PERC H730P RAID Controller 2GB Cache |
| Unitate optica | Nu are |
| LAN | On-Board LOM 1GBE Dual Port |
| Carcasa | 1U |
| Sursa de alimentare | 550 |
| Alte Informatii | iDRAC9 Enterprise |
| Altele | Dual HotPlug PS (1+1) |
| Greutate Colet | 15 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 14.07.2021
| Server Dell PowerEdge R440, Intel Xeon Silver 4210R, 16GB RAM, 480GB SSD, 4xLFF, PERC H730P, 550W, Dual HotPlug | |
| Tip garantie | Next Business Day Warranty |
| Serie | PowerEdge R440 |
| Numar de Hard-Disk-uri instalate | 1 |
| Capacitate HDD (GB) | 1 x 480 |
| Tip HDD | SSD |
| Memorie RAM standard (GB) | 16 |
| Tip RAM | DDR4 RDIMM |
| Numar de procesoare instalate | 1 |
| Procesor | Intel Xeon Silver 4210R (10 core, 2.4 GHz, 13.75MB Cache) |
| Disk bays | Pana la 4x LFF (3.5 inch) |
| RAID controller type | PERC H730P RAID Controller 2GB Cache |
| Unitate optica | Nu are |
| LAN | On-Board LOM 1GBE Dual Port |
| Carcasa | 1U |
| Sursa de alimentare | 550 |
| Alte Informatii | iDRAC9 Enterprise |
| Altele | Dual HotPlug PS (1+1) |
| Greutate Colet | 15 |














Comentarii
Adauga un comentariuNu a fost facut nici un comentariu.