Monitor LED LG UltraGear 32GQ850-B, 32", QHD, 1ms, Negru
Cod produs: 32GQ850-B
ID produs: 431767
Stoc:
stoc epuizat
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
36 luni
Garantie PJ:
36 luni
3.154,53 Lei
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
Produse asemanatoare
Monitor 31.5" LG 32GQ850-B, QHD 2560* 1440, 16:9, IPS, 1.000:1, 450 cd/ mp, 1 ms, 178/ 178, HDR 10, DisplayHDR 600, Flicker Safe, AMD FreeSync, G-SYNC Compatible, 2* HDMI, DP, USB Downstream Port, Headphone out, pivot, VESA 100* 100, culoare negru
| Caracteristici Monitor LED LG UltraGear 32GQ850-B, 32", QHD, 1ms, Negru: | |
| Tip display | IPS |
| Curbat | Nu |
| Diagonala (inch) | 32 |
| Rezolutie optima (pixeli) | 2560 x 1440 |
| Rata de refresh (Hz) | 240 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 |
| Intensitate luminoasa (cd/mp) | 450 |
| Contrast | 1000:1 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala (grade) | 178 / 178 |
| Semnal intrare | Digital |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| VGA | Nu |
| DisplayPort | DP |
| Difuzoare | Nu |
| Compatibil cu sistem de montare pe perete (VESA) | 100 x 100 mm |
| Reglaj pe inaltime | Da |
| Reproducere culori (milioane) | 1.07 Miliarde |
| HDCP | Da |
| Plug and Play | Da |
| Putere consumata (W) | 55 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 713.9 x 613.8 x 278mm |
| Culoarea produsului | Negru |
| Greutate Colet | 11.5 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 04.11.2022
| Tip display | IPS |
| Curbat | Nu |
| Diagonala (inch) | 32 |
| Rata de refresh (Hz) | 240 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 |
| Contrast | 1000:1 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Semnal intrare | Digital |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| VGA | Nu |
| DisplayPort | DP |
| Difuzoare | Nu |
| Reglaj pe inaltime | Da |
| HDCP | Da |
| Plug and Play | Da |
| Putere consumata (W) | 55 |