Monitor LED LG 34BA85QE-B,34", Curbat, WQHD, UltraWide, 60Hz, 5ms, Black
Cod produs: 34BA85QE-B.AEU
ID produs: 513935
Stoc:
stoc epuizat
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
36 luni
Garantie PJ:
36 luni
3.009,73 Lei
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
Produse asemanatoare
Monitor LG 34" 34BA85QE-B.AEU, Curvature: 3800R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86.7, Aspect ratio: 21:9, Panel: IPS, Resolution: 3440x1440, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 1.07B, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100x100, Webcam: Yes, Tilt: -5/+21, HAS: 150mm, Swivel: -45/+45, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 1 up USB 3.2 Gen1, 4 down USB 3.2 Gen1, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 90W, RJ-45: x1
| Caracteristici Monitor LED LG 34BA85QE-B,34", Curbat, WQHD, UltraWide, 60Hz, 5ms, Black: | |
| Greutate (Kg) | 7.6 |
| Tip display | IPS |
| Curbat | Da |
| Diagonala (inch) | 34 |
| Rezolutie optima (pixeli) | 3440 x 1440 |
| Rata de refresh (Hz) | 60 |
| Timp de raspuns (ms) | 5 |
| Intensitate luminoasa (cd/mp) | 300 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.2325 |
| Contrast | 1000:1 |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala (grade) | 178 / 178 |
| Semnal intrare | Digital |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| VGA | Nu |
| DisplayPort | DP |
| Difuzoare | Da |
| Compatibil cu sistem de montare pe perete (VESA) | 100 x 100 mm |
| Reglaj pe inaltime | Da |
| Pivot | Nu |
| Swivel | Da |
| Putere consumata (W) | 29 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 816.7 x 543.5 x 267.5 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Greutate Colet | 13.7 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 21.05.2025
| Greutate (Kg) | 7.6 |
| Tip display | IPS |
| Curbat | Da |
| Diagonala (inch) | 34 |
| Rata de refresh (Hz) | 60 |
| Timp de raspuns (ms) | 5 |
| Contrast | 1000:1 |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Semnal intrare | Digital |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| VGA | Nu |
| DisplayPort | DP |
| Difuzoare | Da |