Monitor LED LG 28MQ780-B, 28", SDQHD, 5ms, Negru
Cod produs: 28MQ780-B.AEU
ID produs: 422538
LG
Cod produs: 28MQ780-B.AEU
ID produs: 422538
LG
Stoc:
stoc epuizat
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
36 luni
Garantie PJ:
36 luni
3.667,91 Lei
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
3.667,91 Lei
Cantitate:   buc.
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
Distribuie:
Stoc: stoc epuizat
Garantie conformitate: 24 luni
Garantie PF: 36 luni
Garantie PJ: 36 luni
Produse asemanatoare
Descriere
Monitor 27.6" LG 28MQ780-B, IPS, 60 Hz, 5 ms (GtG), SDQHD 2560 x 2880, 16:18, 300 cd/ mp, 1000:1, 178/178, anti glare, 2* HDMI, 1 x Display port, 1 x 3.5 mm Jack, 1 x USB 2.0 upstream, 1 x USB-C, 2 x USB 3.0 Downstream port, Reader Mode,Flicker safe, Auto Brightness, DualUp, Pivot, VESA 100*100, culoare Negru
Produsul a fost adaugat pe site in data de 24.08.2022
Caracteristici
Tip display IPS
Curbat Nu
Diagonala (inch) 28
Rezolutie optima (pixeli) 2560 x 2880
Rata de refresh (Hz) 60
Timp de raspuns (ms) 5
Intensitate luminoasa (cd/mp) 300
Contrast 1000:1
Aspect imagine 16:18
Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala (grade) 178 / 178
Semnal intrare Digital
HDMI Da
DVI Nu
VGA Nu
DisplayPort DP
Difuzoare Da
Reglaj pe inaltime Da
HDCP Da
Plug and Play Da
Dimensiuni (W x D x H mm) 481.5 x 843.2 x 461.3 mm
Culoarea produsului Negru
Greutate Colet 13.2
Comentarii
Comentarii
Adauga un comentariu
Nu a fost facut nici un comentariu.
Caracteristici Monitor LED LG 28MQ780-B, 28", SDQHD, 5ms, Negru:
Tip display IPS
Curbat Nu
Diagonala (inch) 28
Rata de refresh (Hz) 60
Timp de raspuns (ms) 5
Contrast 1000:1
Aspect imagine 16:18
Semnal intrare Digital
HDMI Da
DVI Nu
VGA Nu
DisplayPort DP
Difuzoare Da
Reglaj pe inaltime Da
HDCP Da
Plug and Play Da
Culoarea produsului Negru
Greutate Colet 13.2