Mediaconvertor CTCUnion FMC-10/100 Tip A

Cod produs: FMC-10/100W/SC20A
ID produs: 7076
CTCUnion
Mediaconvertor CTCUnion FMC-10/100 Tip A
Cod produs: FMC-10/100W/SC20A
ID produs: 7076
CTCUnion
Stoc:
stoc epuizat
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
158,17 Lei
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
158,17 Lei
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cantitate:   buc.
Cost transport prin Fan Courier:
20,90 Lei
Cere Info:
Distribuie:
Cost transport prin Fan Courier:
20,90 Lei
Stoc: stoc epuizat
Garantie conformitate: 24 luni
Garantie PF: 24 luni
Garantie PJ: 24 luni

Produse asemanatoare

Descriere
Mediaconvertor singlemode, WDM tip A, 20Km (TX:1310nm, RX:1550nm) pentru     sasiu FMC; fara management; carcasa plastic

Produsul a fost adaugat pe site in data de 02.10.2013

Comentarii

Comentarii

Adauga un comentariu

Nu a fost facut nici un comentariu.

Mediaconvertor singlemode, WDM tip A, 20Km (TX:1310nm, RX:1550nm) pentru     sasiu FMC; fara management; carcasa plastic
Caracteristici Mediaconvertor CTCUnion FMC-10/100 Tip A:
Produsul a fost adaugat pe site in data de 02.10.2013

Comentarii

Adauga un comentariu

Nu a fost facut nici un comentariu.

Campurile cu * sunt obligatorii.

  • Intel
  • Sony
  • Kingston
  • Gigabyte
  • HP
  • Samsung
  • Dell
  • Cisco
  • Asus
  • Xerox
  • Lexmark
  • LG
  • Lenovo
Content
ITArena.ro utilizeaza exclusiv cookie-uri functionale in mod obisnuit. Pentru a ne da acordul pentru cookie-urile de marketing in vedere imbunatarii experientei pe acest site click aici pentru detalii
(031) 405.23.59
Luni - Vineri
09:00 - 17:30