D-Link DMC-700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

Cod produs: DMC-700SC
ID produs: 2113
D-Link
D-Link DMC-700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
Cod produs: DMC-700SC
ID produs: 2113
D-Link
Stoc:
stoc epuizat
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
720,99 Lei
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
720,99 Lei
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cantitate:   buc.
Cost transport prin Fan Courier:
17,85 Lei
Cere Info:
Distribuie:
Cost transport prin Fan Courier:
17,85 Lei
Stoc: stoc epuizat
Garantie conformitate: 24 luni
Garantie PF: 24 luni
Garantie PJ: 24 luni

Produse asemanatoare

Descriere
» pixel_transparent.gif Tip: Convertor
» pixel_transparent.gif Rata transfer: Gigabit
» pixel_transparent.gif Functii / Facilitati: Gigabit Ethernet - 1000Base-SX, 1000Base-T

Produsul a fost adaugat pe site in data de 02.10.2013

Comentarii

Comentarii

Adauga un comentariu

Nu a fost facut nici un comentariu.

» pixel_transparent.gif Tip: Convertor
» pixel_transparent.gif Rata transfer: Gigabit
» pixel_transparent.gif Functii / Facilitati: Gigabit Ethernet - 1000Base-SX, 1000Base-T
Caracteristici D-Link DMC-700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter:
Produsul a fost adaugat pe site in data de 02.10.2013

Comentarii

Adauga un comentariu

Nu a fost facut nici un comentariu.

Campurile cu * sunt obligatorii.

  • Intel
  • Sony
  • Kingston
  • Gigabyte
  • HP
  • Samsung
  • Dell
  • Cisco
  • Asus
  • Xerox
  • Lexmark
  • LG
  • Lenovo
Content
ITArena.ro utilizeaza exclusiv cookie-uri functionale in mod obisnuit. Pentru a ne da acordul pentru cookie-urile de marketing in vedere imbunatarii experientei pe acest site click aici pentru detalii
(031) 405.23.59
Luni - Vineri
08:30 - 19:00