Allied Telesis AT-SPFX/15 Single-mode fibre 100BaseFX, 15km 1310nm

Cod produs: AT-SPFX/15
ID produs: 4882
Allied Telesis
Allied Telesis AT-SPFX/15 Single-mode fibre 100BaseFX, 15km 1310nm
Cod produs: AT-SPFX/15
ID produs: 4882
Allied Telesis
Stoc:
stoc epuizat
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
539,63 Lei
Pretul include TVA
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
539,63 Lei
Pretul include TVA
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cantitate:   buc.
Cost transport prin Fan Courier:
20,90 Lei
Cere Info:
Distribuie:
Cost transport prin Fan Courier:
20,90 Lei
Stoc: stoc epuizat
Garantie conformitate: 24 luni
Garantie PF: 24 luni
Garantie PJ: 24 luni

Produse asemanatoare

Descriere
Allied Telesis AT-SPFX/15 Single-mode fibre 100BaseFX, 15km 1310nm

Produsul a fost adaugat pe site in data de 02.10.2013

Caracteristici
Allied Telesis AT-SPFX/15 Single-mode fibre 100BaseFX, 15km 1310nm
Power over Ethernet -PoE Nu
Comentarii

Comentarii

Adauga un comentariu

Nu a fost facut nici un comentariu.

Allied Telesis AT-SPFX/15 Single-mode fibre 100BaseFX, 15km 1310nm
Caracteristici Allied Telesis AT-SPFX/15 Single-mode fibre 100BaseFX, 15km 1310nm:
Power over Ethernet -PoE Nu
Produsul a fost adaugat pe site in data de 02.10.2013
Allied Telesis AT-SPFX/15 Single-mode fibre 100BaseFX, 15km 1310nm
Power over Ethernet -PoE Nu

Comentarii

Adauga un comentariu

Nu a fost facut nici un comentariu.

Campurile cu * sunt obligatorii.

  • Intel
  • Sony
  • Kingston
  • Gigabyte
  • HP
  • Samsung
  • Dell
  • Cisco
  • Asus
  • Xerox
  • Lexmark
  • LG
  • Lenovo
Content
ITArena.ro utilizeaza exclusiv cookie-uri functionale in mod obisnuit. Pentru a ne da acordul pentru cookie-urile de marketing in vedere imbunatarii experientei pe acest site click aici pentru detalii
(031) 405.23.59
Luni - Vineri
09:00 - 17:30