Allied Telesis AT-SPFX/15 Single-mode fibre 100BaseFX, 15km 1310nm

Cod produs: AT-SPFX/15
ID produs: 4882
Allied Telesis
Allied Telesis AT-SPFX/15 Single-mode fibre 100BaseFX, 15km 1310nm
Cod produs: AT-SPFX/15
ID produs: 4882
Allied Telesis
Stoc:
stock exhausted
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Lei532.85
Pretul include TVA
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Lei532.85
Pretul include TVA
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cantitate:   buc.
Cost transport prin Fan Courier:
Lei20.90
Cere Info:
Distribuie:
Cost transport prin Fan Courier:
Lei20.90
Stoc: stock exhausted
Garantie conformitate: 24 luni
Garantie PF: 24 luni
Garantie PJ: 24 luni

Produse asemanatoare

Descriere
Allied Telesis AT-SPFX/15 Single-mode fibre 100BaseFX, 15km 1310nm

Produsul a fost adaugat pe site in data de 02/10/2013

Caracteristici
Allied Telesis AT-SPFX/15 Single-mode fibre 100BaseFX, 15km 1310nm
Power over Ethernet -PoE Nu
Comentarii

Comments

Add comment

No comments were made.

Allied Telesis AT-SPFX/15 Single-mode fibre 100BaseFX, 15km 1310nm
Caracteristici Allied Telesis AT-SPFX/15 Single-mode fibre 100BaseFX, 15km 1310nm:
Power over Ethernet -PoE Nu
Produsul a fost adaugat pe site in data de 02/10/2013
Allied Telesis AT-SPFX/15 Single-mode fibre 100BaseFX, 15km 1310nm
Power over Ethernet -PoE Nu

Comments

Add comment

No comments were made.

Fields with * are required.

  • Intel
  • Sony
  • Kingston
  • Gigabyte
  • HP
  • Samsung
  • Dell
  • Cisco
  • Asus
  • Xerox
  • Lexmark
  • LG
  • Lenovo
Content
ITArena.ro use only necessary cookies. To consent to marketing cookies in order to improve your experience on this site click here for details
(031) 405.23.59
Luni - Vineri
09:00 - 17:30