Televizor LED Samsung Smart TV UE55RU7302, Curbat, 138cm, 4K Ultra HD HDR, Negru
Cod produs: UE55RU7302KXXH
ID produs: 298075
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Televizor LED SAMSUNG UE55RU7302KXXH 55"/ 138 cm, Curbat 4K UHD 3840* 2160, Smart TV, WIFI încorporat, Conexiune USB, Browser, suport HDMI- CEC, suport DLNA, 3*HDMI, 2*USB, CI+, Ethernet, WiFi, Ieșire audio digitală (optic), component / composit hibrid, YPbPr, RF, Anynet+ (HDMI- CEC), Dolby Digital Plus, Sistem 2.0, boxe 20W, CI+, DVB-C, DVB-T2, negru
| Caracteristici Televizor LED Samsung Smart TV UE55RU7302, Curbat, 138cm, 4K Ultra HD HDR, Negru: | |
| Tehnologie Display | LED |
| Diagonala (inch) | 55 |
| Diagonala ecran (cm) | 138 |
| Rezolutia optima (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Curbat | Da |
| Smart TV | Da |
| 3D | Nu |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Functii ecran | HDR10+ HLG (Hybrid Log Gamma) UHD Engine HDR Pur Color Contrast Enhancer UHD Dimming Auto Motion Plus Natural Mode Support |
| TV tuner integrat | DVB-T2C |
| Sistem audio | Dolby Digital Plus |
| Boxe | 20 W |
| Conectori | 3 x HDMi, 2 x USB, Composite, S/PDIF Optic, RF in, RJ45 |
| Montare pe perete | 200 x 200 mm |
| Compatibil cu sistem de montare pe perete (VESA) | Da |
| Putere consumata (W) | 140 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | Cu stand: 1236.0 x 793.7 x 261.3 mm Fara stand: 1236.0 x 714.9 x 104.0 mm |
| Greutate Colet | 23.4 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 22/07/2019
| Televizor LED Samsung Smart TV UE55RU7302, Curbat, 138cm, 4K Ultra HD HDR, Negru | |
| Tehnologie Display | LED |
| Diagonala (inch) | 55 |
| Diagonala ecran (cm) | 138 |
| Rezolutia optima (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Curbat | Da |
| Smart TV | Da |
| 3D | Nu |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Functii ecran | HDR10+ HLG (Hybrid Log Gamma) UHD Engine HDR Pur Color Contrast Enhancer UHD Dimming Auto Motion Plus Natural Mode Support |
| TV tuner integrat | DVB-T2C |
| Sistem audio | Dolby Digital Plus |
| Boxe | 20 W |
| Conectori | 3 x HDMi, 2 x USB, Composite, S/PDIF Optic, RF in, RJ45 |
| Montare pe perete | 200 x 200 mm |
| Compatibil cu sistem de montare pe perete (VESA) | Da |
| Putere consumata (W) | 140 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | Cu stand: 1236.0 x 793.7 x 261.3 mm Fara stand: 1236.0 x 714.9 x 104.0 mm |
| Greutate Colet | 23.4 |














Comments
Add commentNo comments were made.