Televizor LED Philips Smart TV 50PUS7608, 126cm, 4K Ultra HD, Negru
Cod produs: 50PUS7608/12
ID produs: 458874
Philips
Cod produs: 50PUS7608/12
ID produs: 458874
Philips
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
Cost transport prin Fan Courier:
Lei30.30
Cere Info:
Distribuie:
Lei30.30
Garantie conformitate: 24 luni
Garantie PF: 24 luni
Garantie PJ: 24 luni
Produse asemanatoare
Descriere
LED TV 50" PHILIPS 50PUS7608/12 (2023)
Produsul a fost adaugat pe site in data de 20/09/2023
Caracteristici
Tehnologie Display LED
Diagonala (inch) 50
Diagonala ecran (cm) 126
Rezolutia optima (pixeli) 3840 x 2160
Curbat Nu
Smart TV Da
3D Nu
Aspect imagine 16:9
Functii ecran Micro Dimming Pro
Dolby Vision
Natural Motion
HLG
Freesync
VRR
HDR 10+
Compatibil cu CalMAN
Gama larga de culori de 90 % DCI/P3
TV tuner integrat DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Boxe 2.0, 20W
Conectori 3 x HDMI, 2 x USB, 1 x RJ45, 1 x Jack, 1 x CI Slot, 1 x Digital Optical Out
Montare pe perete 200 x 100 mm
Compatibil cu sistem de montare pe perete (VESA) Da
Functii YouTube
Netflix
Clasa energetica E
Putere consumata (W) 54
Dimensiuni (W x D x H mm) 1111.3 x 260 x 673.9 mm
Greutate Colet 12.2
Comentarii
Comments
Add comment
No comments were made.
Caracteristici Televizor LED Philips Smart TV 50PUS7608, 126cm, 4K Ultra HD, Negru:
Tehnologie Display LED
Diagonala (inch) 50
Diagonala ecran (cm) 126
Curbat Nu
Smart TV Da
3D Nu
Aspect imagine 16:9
Dolby Vision
Natural Motion
HLG
Freesync
VRR
HDR 10+
Compatibil cu CalMAN
Boxe 2.0, 20W
Montare pe perete 200 x 100 mm
Functii YouTube
Netflix
Clasa energetica E
Putere consumata (W) 54
Greutate Colet 12.2
Boxe 2.0, 20W
Montare pe perete 200 x 100 mm