Televizor LED Philips Smart TV 43PUS8118, 108cm, 4K Ultra HD, Negru
Cod produs: 43PUS8118/12
ID produs: 458876
Philips
Cod produs: 43PUS8118/12
ID produs: 458876
Philips
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
Cost transport prin Fan Courier:
Lei30.30
Cere Info:
Distribuie:
Lei30.30
Garantie conformitate: 24 luni
Garantie PF: 24 luni
Garantie PJ: 24 luni
Produse asemanatoare
Descriere
LED TV 43" PHILIPS 43PUS8118/12 (2023)
Produsul a fost adaugat pe site in data de 20/09/2023
Caracteristici
Tehnologie Display LED
Diagonala (inch) 43
Diagonala ecran (cm) 108
Rezolutia optima (pixeli) 3840 x 2160
Curbat Nu
Smart TV Da
3D Nu
Aspect imagine 16:9
Functii ecran Micro Dimming Pro
Dolby Vision
Natural Motion
HLG
Freesync
VRR
HDR 10+
Compatibil cu CalMAN
Gama larga de culori de 90 % DCI/P3
TV tuner integrat DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Boxe 2.0, 20W
Conectori 3 x HDMI, 2 x USB, 1 x RJ45, 1 x Jack, 1 x CI Slot, 1 x Digital Optical Out
Montare pe perete 100 x 200 mm
Compatibil cu sistem de montare pe perete (VESA) Da
Functii YouTube
Netflix
Rakuten TV
Amazon Prime
Disney+
HBO Max
Antena Play
Voyo
SkyShowtime
Clasa energetica F
Putere consumata (W) 51
Dimensiuni (W x D x H mm) 963 x 237 x 630 mm
Greutate Colet 11
Comentarii
Comments
Add comment
No comments were made.
Caracteristici Televizor LED Philips Smart TV 43PUS8118, 108cm, 4K Ultra HD, Negru:
Tehnologie Display LED
Diagonala (inch) 43
Diagonala ecran (cm) 108
Curbat Nu
Smart TV Da
3D Nu
Aspect imagine 16:9
Dolby Vision
Natural Motion
HLG
Freesync
VRR
HDR 10+
Compatibil cu CalMAN
Boxe 2.0, 20W
Montare pe perete 100 x 200 mm
Functii YouTube
Netflix
Rakuten TV
Amazon Prime
Disney+
HBO Max
Antena Play
Voyo
SkyShowtime
Clasa energetica F
Putere consumata (W) 51
Greutate Colet 11
Boxe 2.0, 20W
Montare pe perete 100 x 200 mm