Tableta Samsung Galaxy Tab S7+ T970, 12.4", 128GB Flash, 6GB RAM, WiFi, Mystic Silver
Cod produs: SM-T970NZSAEUE
ID produs: 353756
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung Samsung Galaxy Tab S7+ Mystic Silver WiFi/12.4''/OC/6GB/128GB/8MP/13MP+5MP/10090mAh
| Caracteristici Tableta Samsung Galaxy Tab S7+ T970, 12.4", 128GB Flash, 6GB RAM, WiFi, Mystic Silver: | |
| Greutate (Kg) | 0.575 |
| Tip procesor | Octa-core |
| Model Procesor | 1x3.09 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585 |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.09 + 2.42 + 1.8 |
| Tip display | Super AMOLED capacitive touchscreen |
| Diagonala LCD (inch) | 12.4 |
| Rezolutie optima | 2800 x 1752 |
| Chipset Placa Video | Adreno 650 |
| Capacitate HDD (GB) | 128 |
| Tip RAM | 6 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Nu |
| Retea 4G | Nu |
| GPS | Da |
| Porturi | USB Type-C 3.2 |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 13MP + 5MP In fata: 8MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 10090 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v10 |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 285 x 185 x 5.7 |
| Greutate Colet | 1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 02/10/2020
| Tableta Samsung Galaxy Tab S7+ T970, 12.4", 128GB Flash, 6GB RAM, WiFi, Mystic Silver | |
| Greutate (Kg) | 0.575 |
| Tip procesor | Octa-core |
| Model Procesor | 1x3.09 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585 |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.09 + 2.42 + 1.8 |
| Tip display | Super AMOLED capacitive touchscreen |
| Diagonala LCD (inch) | 12.4 |
| Rezolutie optima | 2800 x 1752 |
| Chipset Placa Video | Adreno 650 |
| Capacitate HDD (GB) | 128 |
| Tip RAM | 6 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Nu |
| Retea 4G | Nu |
| GPS | Da |
| Porturi | USB Type-C 3.2 |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 13MP + 5MP In fata: 8MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 10090 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v10 |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 285 x 185 x 5.7 |
| Greutate Colet | 1 |














Comments
Add commentNo comments were made.