Tableta Samsung Galaxy Tab S7 FE T733, 12.4", 256GB Flash, 8GB RAM, WiFi, Mystic Green
Cod produs: SM-T733NLGF
ID produs: 456478
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung TAB S7 FE T733 WiFi 12.4" 8GB 256GB Mystic Green (incl. Pen)
| Caracteristici Tableta Samsung Galaxy Tab S7 FE T733, 12.4", 256GB Flash, 8GB RAM, WiFi, Mystic Green: | |
| Greutate (Kg) | 0.608 |
| Tip procesor | Octa-core |
| Model Procesor | 4x2.4 GHz Kryo 670 & 4x1.8 GHz Kryo 670 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.4 + 1.8 |
| Tip display | TFT capacitive touchscreen |
| Diagonala LCD (inch) | 12.4 |
| Rezolutie optima | 2560 x 1600 |
| Chipset Placa Video | Adreno 642L |
| Capacitate HDD (GB) | 256 |
| Tip RAM | 8 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Nu |
| Retea 4G | Nu |
| GPS | Da |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8MP In fata: 5MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 10090 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v11, One UI 3.1 |
| Culoare | Verde |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 284.8 x 185 x 6.3 |
| Greutate Colet | 1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 30/08/2023
| Tableta Samsung Galaxy Tab S7 FE T733, 12.4", 256GB Flash, 8GB RAM, WiFi, Mystic Green | |
| Greutate (Kg) | 0.608 |
| Tip procesor | Octa-core |
| Model Procesor | 4x2.4 GHz Kryo 670 & 4x1.8 GHz Kryo 670 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.4 + 1.8 |
| Tip display | TFT capacitive touchscreen |
| Diagonala LCD (inch) | 12.4 |
| Rezolutie optima | 2560 x 1600 |
| Chipset Placa Video | Adreno 642L |
| Capacitate HDD (GB) | 256 |
| Tip RAM | 8 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Nu |
| Retea 4G | Nu |
| GPS | Da |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8MP In fata: 5MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 10090 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v11, One UI 3.1 |
| Culoare | Verde |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 284.8 x 185 x 6.3 |
| Greutate Colet | 1 |














Comments
Add commentNo comments were made.