Tableta Samsung Galaxy Tab S5e T725, 10.5", 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Silver
Cod produs: SM-T725NZSAROM
ID produs: 280091
Stoc:
stock exhausted
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Lei2,442.52
Pretul include TVA si timbrul verde
Pretul este valabil doar pentru comanda online.
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung Galaxy Tab S5e Silver LTE/10.5"/OC/4GB/64GB/8MP/13MP/7040mAh
| Caracteristici Tableta Samsung Galaxy Tab S5e T725, 10.5", 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Silver: | |
| Greutate (Kg) | 0.4 |
| Tip procesor | Octa-Core |
| Model Procesor | Octa-core (2x2.0 GHz 360 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 360 Silver) |
| Frecventa procesor (GHz) | 2 + 1.7 |
| Tip display | Super AMOLED capacitive touchscreen |
| Diagonala LCD (inch) | 10.5 |
| Rezolutie optima | 2560 x 1600 |
| Chipset Placa Video | Adreno 615 |
| Capacitate HDD (GB) | 64 |
| Tip RAM | 4 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | v3.1, Type-C reversible connector |
| Cititor de carduri | MicroSD (pana la 512 GB) |
| Camera Web | In spate: 13MP In fata: 8MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 7040 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Oreo) |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 245 x 160 x 5.5 |
| Greutate Colet | 1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 06/05/2019
| Tableta Samsung Galaxy Tab S5e T725, 10.5", 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Silver | |
| Greutate (Kg) | 0.4 |
| Tip procesor | Octa-Core |
| Model Procesor | Octa-core (2x2.0 GHz 360 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 360 Silver) |
| Frecventa procesor (GHz) | 2 + 1.7 |
| Tip display | Super AMOLED capacitive touchscreen |
| Diagonala LCD (inch) | 10.5 |
| Rezolutie optima | 2560 x 1600 |
| Chipset Placa Video | Adreno 615 |
| Capacitate HDD (GB) | 64 |
| Tip RAM | 4 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | v3.1, Type-C reversible connector |
| Cititor de carduri | MicroSD (pana la 512 GB) |
| Camera Web | In spate: 13MP In fata: 8MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 7040 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Oreo) |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 245 x 160 x 5.5 |
| Greutate Colet | 1 |














Comments
Add commentNo comments were made.