Tableta Samsung Galaxy Tab A 2019 T515, 10.1", 32GB Flash, 2GB RAM, WiFi + 4G, Silver
Cod produs: SM-T515NZSDROM
ID produs: 280088
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) Silver LTE/10.1"/OC/2GB/32GB/5MP/8MP/6150mAh
| Caracteristici Tableta Samsung Galaxy Tab A 2019 T515, 10.1", 32GB Flash, 2GB RAM, WiFi + 4G, Silver: | |
| Greutate (Kg) | 0.46 |
| Tip procesor | Octa-Core |
| Model Procesor | Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53) |
| Frecventa procesor (GHz) | 1.8 + 1.6 |
| Tip display | IPS LCD capacitive touchscreen |
| Diagonala LCD (inch) | 10.1 |
| Rezolutie optima | 1920 x 1200 |
| Chipset Placa Video | Mali-G71 MP2 |
| Capacitate HDD (GB) | 32 |
| Tip RAM | 2 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| Cititor de carduri | MicroSD (pana la 512 GB) |
| Camera Web | In spate: 8MP In fata: 5MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 6150 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 245 x 149 x 7.5 |
| Greutate Colet | 1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 16/04/2019
| Tableta Samsung Galaxy Tab A 2019 T515, 10.1", 32GB Flash, 2GB RAM, WiFi + 4G, Silver | |
| Greutate (Kg) | 0.46 |
| Tip procesor | Octa-Core |
| Model Procesor | Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A73 & 6x1.6 GHz Cortex-A53) |
| Frecventa procesor (GHz) | 1.8 + 1.6 |
| Tip display | IPS LCD capacitive touchscreen |
| Diagonala LCD (inch) | 10.1 |
| Rezolutie optima | 1920 x 1200 |
| Chipset Placa Video | Mali-G71 MP2 |
| Capacitate HDD (GB) | 32 |
| Tip RAM | 2 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| Cititor de carduri | MicroSD (pana la 512 GB) |
| Camera Web | In spate: 8MP In fata: 5MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 6150 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 245 x 149 x 7.5 |
| Greutate Colet | 1 |














Comments
Add commentNo comments were made.