Tableta Samsung Galaxy Tab A7 (2022) T509, 10.4", 32GB Flash, 3GB RAM, WiFi + 4G, Dark Grey
Cod produs: SM-T509NZAA
ID produs: 437409
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
SAMSUNG TAB A7 T509 LTE/4G & WIFI 10.4" 3GB 32GB Dark Grey
| Caracteristici Tableta Samsung Galaxy Tab A7 (2022) T509, 10.4", 32GB Flash, 3GB RAM, WiFi + 4G, Dark Grey: | |
| Greutate (Kg) | 0.477 |
| Tip procesor | Octa-core |
| Model Procesor | 2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2 + 1.8 |
| Tip display | TFT LCD |
| Diagonala LCD (inch) | 10.4 |
| Rezolutie optima | 2000 x 1200 |
| Chipset Placa Video | Mali G52 MP2 |
| Capacitate HDD (GB) | 32 |
| Tip RAM | 3 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8MP In fata: 5MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 7040 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, One UI 4 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 247.6 x 157.4 x 7 |
| Greutate Colet | 1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 10/03/2023
| Tableta Samsung Galaxy Tab A7 (2022) T509, 10.4", 32GB Flash, 3GB RAM, WiFi + 4G, Dark Grey | |
| Greutate (Kg) | 0.477 |
| Tip procesor | Octa-core |
| Model Procesor | 2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2 + 1.8 |
| Tip display | TFT LCD |
| Diagonala LCD (inch) | 10.4 |
| Rezolutie optima | 2000 x 1200 |
| Chipset Placa Video | Mali G52 MP2 |
| Capacitate HDD (GB) | 32 |
| Tip RAM | 3 GB |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Da |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8MP In fata: 5MP |
| Tip Baterie | Li-Polymer 7040 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, One UI 4 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 247.6 x 157.4 x 7 |
| Greutate Colet | 1 |














Comments
Add commentNo comments were made.