Tableta Lenovo Tab M10 Plus TB128XU, 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Storm Grey
Cod produs: ZAAN0180GR
ID produs: 425646
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Tableta Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) TB128XU, 10.61" 2K (2000x1200) IPS 400nits, 72% NTSC, Touch, 10-point Multi-touch, CPU: Qualcomm Snapdragon SDM680 (8C, 4x A73 @2.4 GHz + 4x A53@1.9 GHz), video: Integrated Qualcomm Adreno 610 GPU, Chipset: Qualcomm SoC Platform, RAM: 4GB Soldered LPDDR4x, Expandable Memory: MicroSD Card Up to 1TB, Storage: 64GB (uMCP, UFS 2.2), WLAN + Bluetooth: 11a/b/g/n/ac, 2x2 + BT5.1, WWAN: 4G LTE, Card Slot: Single Nano-SIM & MicroSD Card Slot, Color: Storm Grey, Case Material: PC + ABS, Metal, Camera: Front 8.0MP (RGB) / Rear 8.0MP (RGB), Microphone: Mono, VoiceCall: LTE Call, Battery: Integrated 7500mAh (Min.) / 7700mAh (Typ.), Power Adapter: 5V / 2.0A, Greutate: 465g, Dimensiune WxHxT: 251.2 x 158.8 x 7.45 mm, Accesorii incluse: Nu, Operating System: Android 12 or later, Warranty: 2-year, Mail-in with 1- year Battery, Code EAN: 196379893746
| Caracteristici Tableta Lenovo Tab M10 Plus TB128XU, 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Storm Grey: | |
| Greutate (Kg) | 0.465 |
| Tip procesor | Octa-Core |
| Model Procesor | Qualcomm Snapdragon SDM680 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.4 |
| Tip display | IPS |
| Diagonala LCD (inch) | 10.61 |
| Rezolutie optima | 2000 x 1200 |
| Chipset Placa Video | Adreno 610 |
| Capacitate HDD (GB) | 64 |
| Tip RAM | 4 GB |
| Wireless LAN | 802.11 ac |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Nu |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8 MP In fata: 8 MP |
| Tip Baterie | 7500 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 251.2 x 158.8 x 7.45 |
| Greutate Colet | 1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 05/12/2022
| Tableta Lenovo Tab M10 Plus TB128XU, 64GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Storm Grey | |
| Greutate (Kg) | 0.465 |
| Tip procesor | Octa-Core |
| Model Procesor | Qualcomm Snapdragon SDM680 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.4 |
| Tip display | IPS |
| Diagonala LCD (inch) | 10.61 |
| Rezolutie optima | 2000 x 1200 |
| Chipset Placa Video | Adreno 610 |
| Capacitate HDD (GB) | 64 |
| Tip RAM | 4 GB |
| Wireless LAN | 802.11 ac |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Nu |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8 MP In fata: 8 MP |
| Tip Baterie | 7500 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 251.2 x 158.8 x 7.45 |
| Greutate Colet | 1 |














Comments
Add commentNo comments were made.