Tableta Lenovo Tab M10 FHD Plus TB-X606X, 128GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Platinum Grey
Cod produs: ZA5V0112BG
ID produs: 422854
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
LN TAB M10 FHD Plus 10.3" 4GB+128GB 4G
| Caracteristici Tableta Lenovo Tab M10 FHD Plus TB-X606X, 128GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Platinum Grey: | |
| Greutate (Kg) | 0.46 |
| Tip procesor | Octa-Core |
| Model Procesor | MediaTek Helio P22T |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.3 |
| Tip display | IPS |
| Diagonala LCD (inch) | 10.3 |
| Rezolutie optima | 1920 x 1200 |
| Chipset Placa Video | GE8320 |
| Capacitate HDD (GB) | 128 |
| Tip RAM | 4 GB |
| Wireless LAN | 802.11 ac |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Nu |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8 MP In fata: 5 MP |
| Tip Baterie | 5000 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 244.2 x 153.3 x 8.15 |
| Greutate Colet | 1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 05/12/2022
| Tableta Lenovo Tab M10 FHD Plus TB-X606X, 128GB Flash, 4GB RAM, WiFi + 4G, Platinum Grey | |
| Greutate (Kg) | 0.46 |
| Tip procesor | Octa-Core |
| Model Procesor | MediaTek Helio P22T |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.3 |
| Tip display | IPS |
| Diagonala LCD (inch) | 10.3 |
| Rezolutie optima | 1920 x 1200 |
| Chipset Placa Video | GE8320 |
| Capacitate HDD (GB) | 128 |
| Tip RAM | 4 GB |
| Wireless LAN | 802.11 ac |
| Bluetooth | Da |
| Versiune Bluetooth | 5 |
| Retea 3G | Da |
| Retea 4G | Da |
| GPS | Nu |
| Porturi | USB Type-C |
| Cititor de carduri | MicroSD |
| Camera Web | In spate: 8 MP In fata: 5 MP |
| Tip Baterie | 5000 mAh |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9 |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 244.2 x 153.3 x 8.15 |
| Greutate Colet | 1 |














Comments
Add commentNo comments were made.