Server HPE ProLiant DL345 Gen11, AMD EPYC 9124, No HDD, 32GB RAM, 8xSFF, 800W
Cod produs: P58792-B21
ID produs: 434302
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
36 luni
Garantie PJ:
36 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
SERVER DL345 GEN11 9124/1P 32G 8SFF SVR P58792-B21 HPE
| Caracteristici Server HPE ProLiant DL345 Gen11, AMD EPYC 9124, No HDD, 32GB RAM, 8xSFF, 800W: | |
| Serie | ProLiant DL345 Gen11 |
| Numar de Hard-Disk-uri instalate | Nu are |
| Capacitate HDD (GB) | Nu are |
| Tip HDD | Nu are |
| Memorie RAM standard (GB) | 32 |
| Tip RAM | ECC RDIMM |
| Numar de procesoare instalate | 1 |
| Procesor | AMD EPYC 9124 (16 core, 3 GHz, 64MB Cache) |
| Disk bays | Pana la 8x SFF (2.5 inch) |
| Controller Hard-disk | HPE Smart Array MR408i-o Gen11 |
| Unitate optica | Nu are |
| LAN | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
| Carcasa | 1U |
| Sursa de alimentare | 800W |
| Dimensiuni | 917.7 x 600.2 x 270 |
| Greutate Colet | 30 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 02/02/2023
| Server HPE ProLiant DL345 Gen11, AMD EPYC 9124, No HDD, 32GB RAM, 8xSFF, 800W | |
| Serie | ProLiant DL345 Gen11 |
| Numar de Hard-Disk-uri instalate | Nu are |
| Capacitate HDD (GB) | Nu are |
| Tip HDD | Nu are |
| Memorie RAM standard (GB) | 32 |
| Tip RAM | ECC RDIMM |
| Numar de procesoare instalate | 1 |
| Procesor | AMD EPYC 9124 (16 core, 3 GHz, 64MB Cache) |
| Disk bays | Pana la 8x SFF (2.5 inch) |
| Controller Hard-disk | HPE Smart Array MR408i-o Gen11 |
| Unitate optica | Nu are |
| LAN | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
| Carcasa | 1U |
| Sursa de alimentare | 800W |
| Dimensiuni | 917.7 x 600.2 x 270 |
| Greutate Colet | 30 |














Comments
Add commentNo comments were made.