Telefon Mobil ZTE Blade V7 Lite, 8GB Flash, 1GB RAM, Dual SIM, 4G, Gold
Cod produs: V7 Lite DS Gold
ID produs: 203373
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
ZTE Blade V7 Lite Dual SIM (Fingerprint) 13MP/5MP LTE Gold
| Caracteristici Telefon Mobil ZTE Blade V7 Lite, 8GB Flash, 1GB RAM, Dual SIM, 4G, Gold: | |
| Data Aparitie | Aprilie 2016 |
| Dual-Sim | Da |
| Memorie interna (GB) | 8 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 1024 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1280 |
| Chipset | Mediatek MT6735P |
| Tip procesor | Quad-core 1.0 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | Mali-T720MP2 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | v4.0, A2DP |
| USB | microUSB v2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps, 720p@120fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v6.0 (Marshmallow) |
| Culoare | Auriu |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 2500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 143.8 x 70.2 x 7.9 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 12/01/2017
| Telefon Mobil ZTE Blade V7 Lite, 8GB Flash, 1GB RAM, Dual SIM, 4G, Gold | |
| Data Aparitie | Aprilie 2016 |
| Dual-Sim | Da |
| Memorie interna (GB) | 8 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 1024 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1280 |
| Chipset | Mediatek MT6735P |
| Tip procesor | Quad-core 1.0 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | Mali-T720MP2 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | v4.0, A2DP |
| USB | microUSB v2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps, 720p@120fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v6.0 (Marshmallow) |
| Culoare | Auriu |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 2500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 143.8 x 70.2 x 7.9 |














Comments
Add commentNo comments were made.