Telefon Mobil Xiaomi Redmi Note 10, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Gray
Cod produs: RMINOTE104128DSGY
ID produs: 369380
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
XIAOMI REDMI NOTE 10 4+128GB ONIX GRAY
| Caracteristici Telefon Mobil Xiaomi Redmi Note 10, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Gray: | |
| Greutate (g) | 178.8 |
| Data Aparitie | Martie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.43 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 3 |
| Chipset | Qualcomm SDM678 Snapdragon 678 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 460 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 460 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 612 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, Galileo si BDS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Camera frontala | 13 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Gri |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 160.5 x 74.5 x 8.3 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 16/03/2021
| Telefon Mobil Xiaomi Redmi Note 10, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Gray | |
| Greutate (g) | 178.8 |
| Data Aparitie | Martie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.43 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 3 |
| Chipset | Qualcomm SDM678 Snapdragon 678 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 460 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 460 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 612 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, Galileo si BDS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Camera frontala | 13 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Gri |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 160.5 x 74.5 x 8.3 |














Comments
Add commentNo comments were made.