Telefon Mobil Xiaomi Mi A2 Lite, 32GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Gold
Cod produs: Xiaomi Mi A2 Lite Dual Sim 3GB RAM 32GB - Gold
ID produs: 327960
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Xiaomi Mi A2 Lite Dual Sim 3GB RAM 32GB - Gold
| Caracteristici Telefon Mobil Xiaomi Mi A2 Lite, 32GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Gold: | |
| Greutate (g) | 178 |
| Data Aparitie | Iulie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5.84 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2280 |
| Chipset | Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 |
| Tip procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | Adreno 506 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps (gyro-EIS) |
| Camera frontala | 5 |
| FM Radio | Nu |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v8.1 (Oreo) |
| Culoare | Auriu |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 149.3 x 71.7 x 8.8 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 02/03/2020
| Telefon Mobil Xiaomi Mi A2 Lite, 32GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Gold | |
| Greutate (g) | 178 |
| Data Aparitie | Iulie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5.84 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2280 |
| Chipset | Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 |
| Tip procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | Adreno 506 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps (gyro-EIS) |
| Camera frontala | 5 |
| FM Radio | Nu |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v8.1 (Oreo) |
| Culoare | Auriu |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 149.3 x 71.7 x 8.8 |














Comments
Add commentNo comments were made.