Telefon Mobil Xiaomi Mi 8 Lite, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Aurora Blue
Cod produs: 21121
ID produs: 267826
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
| Cod produs (Part number) original | 21121 |
| Nume produs | Xiaomi Mi8 Lite 64GB Aurora Blue |
| Producator | Xiaomi |
| Clasa produsului |
| Caracteristici Telefon Mobil Xiaomi Mi 8 Lite, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Aurora Blue: | |
| Greutate (g) | 169 |
| Data Aparitie | Septembrie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.26 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2280 |
| Chipset | Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260) |
| Tip placa video | Adreno 512 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@60/120fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | 24 |
| FM Radio | Nu |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v8.1 (Oreo) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 3350 |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 156.4 x 75.8 x 7.5 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 10/12/2018
| Telefon Mobil Xiaomi Mi 8 Lite, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Aurora Blue | |
| Greutate (g) | 169 |
| Data Aparitie | Septembrie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.26 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2280 |
| Chipset | Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 & 4x1.8 GHz Kryo 260) |
| Tip placa video | Adreno 512 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@60/120fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | 24 |
| FM Radio | Nu |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v8.1 (Oreo) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 3350 |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 156.4 x 75.8 x 7.5 |














Comments
Add commentNo comments were made.