Telefon Mobil Xiaomi Mi 8, 64GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue
Cod produs: XM-MI8-664DSBL
ID produs: 339793
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Xiaomi Mi 8 Dual Sim 6GB RAM 64GB - Blue
| Caracteristici Telefon Mobil Xiaomi Mi 8, 64GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue: | |
| Greutate (g) | 175 |
| Data Aparitie | Iunie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.21 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2248 |
| Chipset | Qualcomm SDM845 Snapdragon 845 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.8 GHz Kryo 385 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 385 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 630 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS si GALILEO |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30/120/240fps |
| Camera frontala | 20 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v8.1 (Oreo) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 3400 |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 154.9 x 74.8 x 7.6 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 29/04/2020
| Telefon Mobil Xiaomi Mi 8, 64GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue | |
| Greutate (g) | 175 |
| Data Aparitie | Iunie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.21 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2248 |
| Chipset | Qualcomm SDM845 Snapdragon 845 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.8 GHz Kryo 385 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 385 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 630 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS si GALILEO |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30/120/240fps |
| Camera frontala | 20 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v8.1 (Oreo) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 3400 |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 154.9 x 74.8 x 7.6 |














Comments
Add commentNo comments were made.