Telefon Mobil Sony Xperia 1 II, 256GB Flash, 12GB RAM, Dual SIM, 5G, Mirror Lake Green
Cod produs: cmz48282
ID produs: 364888
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Xperia 1 II Dual Sim Fizic 256GB 5G Verde 12GB RAM
| Caracteristici Telefon Mobil Sony Xperia 1 II, 256GB Flash, 12GB RAM, Dual SIM, 5G, Mirror Lake Green: | |
| Greutate (g) | 181.4 |
| Data Aparitie | Mai 2020 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 12288 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | OLED |
| Diagonala (inch) | 6.5 |
| Rezolutie (pixeli) | 1644 x 3840 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 6 |
| Chipset | Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 |
| Tip procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585) |
| Tip placa video | Adreno 650 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, aptX HD, LE |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS si GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 12 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@24/25/30/60fps HDR, 1080p@30/60/120fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Verde |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, de amprenta, compass, barometru |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 165.1 x 71.1 x 7.6 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 03/02/2021
| Telefon Mobil Sony Xperia 1 II, 256GB Flash, 12GB RAM, Dual SIM, 5G, Mirror Lake Green | |
| Greutate (g) | 181.4 |
| Data Aparitie | Mai 2020 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 12288 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | OLED |
| Diagonala (inch) | 6.5 |
| Rezolutie (pixeli) | 1644 x 3840 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 6 |
| Chipset | Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 |
| Tip procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585) |
| Tip placa video | Adreno 650 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, aptX HD, LE |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS si GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 12 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@24/25/30/60fps HDR, 1080p@30/60/120fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Verde |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, de amprenta, compass, barometru |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 165.1 x 71.1 x 7.6 |














Comments
Add commentNo comments were made.