Telefon Mobil Sony Xperia 10 L4113, 64GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue
Cod produs: Sony Xperia 10 L4113 Dual Sim 64GB - Blue
ID produs: 340548
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Sony Xperia 10 L4113 Dual Sim 64GB - Blue
| Caracteristici Telefon Mobil Sony Xperia 10 L4113, 64GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue: | |
| Greutate (g) | 162 |
| Data Aparitie | Februarie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2520 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Qualcomm SDM630 Snapdragon 630 |
| Tip procesor | Octa-core 2.2 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | Adreno 508 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 2870 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, de amprenta, compass |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 156 x 68 x 8.4 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 12/05/2020
| Telefon Mobil Sony Xperia 10 L4113, 64GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue | |
| Greutate (g) | 162 |
| Data Aparitie | Februarie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2520 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Qualcomm SDM630 Snapdragon 630 |
| Tip procesor | Octa-core 2.2 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | Adreno 508 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 2870 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, de amprenta, compass |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 156 x 68 x 8.4 |














Comments
Add commentNo comments were made.