Telefon Mobil Samsung Galaxy Xcover Pro G715, 64GB RAM, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Black
Cod produs: SM-G715FZKDROM
ID produs: 325087
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
SG Xcover Pro G715F 6.3" 4GB 64GB DSIM BK
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung Galaxy Xcover Pro G715, 64GB RAM, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Black: | |
| Greutate (g) | 179 |
| Data Aparitie | Ianuarie 2020 |
| Serie | Galaxy Xcover |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.3 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Exynos 9611 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Tip placa video | Mali-G72 MP3 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/k/v/r, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 25 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 13 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4050 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 159.9 x 76.7 x 10 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 06/02/2020
| Telefon Mobil Samsung Galaxy Xcover Pro G715, 64GB RAM, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Black | |
| Greutate (g) | 179 |
| Data Aparitie | Ianuarie 2020 |
| Serie | Galaxy Xcover |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.3 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Exynos 9611 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Tip placa video | Mali-G72 MP3 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/k/v/r, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 25 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 13 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4050 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 159.9 x 76.7 x 10 |














Comments
Add commentNo comments were made.