Telefon Mobil Samsung Galaxy S10e G970, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Gradation Black
Cod produs: SM-G970FZKDROM
ID produs: 275912
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung Galaxy S10e DS Gradation Black LTE/5.8"/OC/6GB/128GB/10MP/12MP+16MP/3100mAh
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung Galaxy S10e G970, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Gradation Black: | |
| Greutate (g) | 150 |
| Data Aparitie | Martie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Flat Dynamic AMOLED |
| Diagonala (inch) | 5.8 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2280 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Tip procesor | Octa-core (2.8 GHz + 2.4 GHz + 1.7 GHz) |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| USB | Type-C |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, Galileo si Beidou |
| Rezolutie senzor (Mp) | 16 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@60fps, 1080p@240fps, 720p@960fps, HDR, dual-video rec. |
| Camera frontala | 10 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9.0 (Pie) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3100 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, barometru, gyro, geomagnetic, de proximitate, de amprenta, RGB Light |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 142.2 x 69.9 x 7.9 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 20/02/2019
| Telefon Mobil Samsung Galaxy S10e G970, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Gradation Black | |
| Greutate (g) | 150 |
| Data Aparitie | Martie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Flat Dynamic AMOLED |
| Diagonala (inch) | 5.8 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2280 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Tip procesor | Octa-core (2.8 GHz + 2.4 GHz + 1.7 GHz) |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| USB | Type-C |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, Galileo si Beidou |
| Rezolutie senzor (Mp) | 16 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@60fps, 1080p@240fps, 720p@960fps, HDR, dual-video rec. |
| Camera frontala | 10 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9.0 (Pie) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3100 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, barometru, gyro, geomagnetic, de proximitate, de amprenta, RGB Light |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 142.2 x 69.9 x 7.9 |














Comments
Add commentNo comments were made.