Telefon Mobil Samsung Galaxy Note 9 N960, 512GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Midnight Black
Cod produs: SM-N960FZKHROM
ID produs: 259581
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung Galaxy N960 Note9 DS Midnight Black LTE/6.4''/OC/8GB/512GB/8MP/12MP+12MP/4000mAh
Poți să faci imposibilul.
Galaxy Note a pus întotdeauna tehnologia puternică în mâinile celor care vor mai mult. Acum, noul Galaxy Note9 depășește chiar și aceste așteptări ridicate, concentrându-se asupra a ceea ce contează cel mai mult în lumea de astăzi, mereu conectată și mobilă.
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung Galaxy Note 9 N960, 512GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Midnight Black: | |
| Greutate (g) | 201 |
| Data Aparitie | August 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 512 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.4 |
| Rezolutie (pixeli) | 1440 x 2960 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Exynos 9810 Octa |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.7 GHz Mongoose M3 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G72 MP18 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| USB | 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS si GALILEO |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@60fps, 1080p@240fps, 720p@960fps, HDR, dual-video rec. |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.1 (Oreo) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, de amprenta, compass, barometru, de puls, SpO2, scanner de iris |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 161.9 x 76.4 x 8.8 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 30/08/2018
| Telefon Mobil Samsung Galaxy Note 9 N960, 512GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Midnight Black | |
| Greutate (g) | 201 |
| Data Aparitie | August 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 512 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.4 |
| Rezolutie (pixeli) | 1440 x 2960 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Exynos 9810 Octa |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.7 GHz Mongoose M3 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G72 MP18 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| USB | 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS si GALILEO |
| Rezolutie senzor (Mp) | 12 + 12 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@60fps, 1080p@240fps, 720p@960fps, HDR, dual-video rec. |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.1 (Oreo) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, de amprenta, compass, barometru, de puls, SpO2, scanner de iris |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 161.9 x 76.4 x 8.8 |
















Comments
Add commentPro: Pentru mine este un produs mai mult decât bun, nu cred ca o sa il schimb in urmatorii 2 ani.
Contra: Nu
Raport pret/calitate: 5/5
Indeplineste asteptarile: 5/5
Pro: Cel mai bun telefon al momentului. Daca nu exagerezi bateria tine 2 zile.
Contra: Nu sunt. Poate doar pretul, dar la ce ofera oricum e rezonabil. Mult peste iphone.
Raport pret/calitate: 5/5
Indeplineste asteptarile: 5/5