Telefon Mobil Samsung Galaxy M33 M336, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Blue
Cod produs: SM-M336BZBGEUE
ID produs: 416243
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung Galaxy M33 M336 5G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Blue
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung Galaxy M33 M336, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Blue: | |
| Greutate (g) | 198 |
| Data Aparitie | Aprilie 2022 |
| Serie | Galaxy M33 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | TFT |
| Diagonala (inch) | 6.6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2408 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Exynos 1280 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G68 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 5 + 2 +2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, One UI 4.1 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 165.4 x 76.9 x 9.4 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 17/06/2022
| Telefon Mobil Samsung Galaxy M33 M336, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 5G, Blue | |
| Greutate (g) | 198 |
| Data Aparitie | Aprilie 2022 |
| Serie | Galaxy M33 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | TFT |
| Diagonala (inch) | 6.6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2408 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 5 |
| Chipset | Exynos 1280 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G68 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 5 + 2 +2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, One UI 4.1 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 165.4 x 76.9 x 9.4 |














Comments
Add commentNo comments were made.