Telefon Mobil Samsung Galaxy A80, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Camera tripla rotativa, White
Cod produs: SM-A805FZWDROM
ID produs: 300979
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
SG A80 A805F 6.7" 8GB 128GB DSIM WH
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung Galaxy A80, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Camera tripla rotativa, White: | |
| Greutate (g) | 220 |
| Data Aparitie | Mai 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.7 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Qualcomm SDM730 Snapdragon 730 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 470 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 470 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 618 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, Galileo si Beidou |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30/60fps (gyro-EIS), 720p@480fps |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9.0 (Pie) |
| Culoare | Alb |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 3700 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, compass, de amprenta, gyro |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 165.2 x 76.5 x 9.3 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 12/07/2019
| Telefon Mobil Samsung Galaxy A80, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Camera tripla rotativa, White | |
| Greutate (g) | 220 |
| Data Aparitie | Mai 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.7 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Qualcomm SDM730 Snapdragon 730 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 470 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 470 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 618 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, Galileo si Beidou |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30/60fps (gyro-EIS), 720p@480fps |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9.0 (Pie) |
| Culoare | Alb |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 3700 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, compass, de amprenta, gyro |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 165.2 x 76.5 x 9.3 |














Comments
Add commentNo comments were made.