Telefon Mobil Samsung Galaxy A31 A315, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Prism Crush White
Cod produs: cmz211203
ID produs: 364683
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Galaxy A31 Dual Sim Fizic 128GB LTE 4G Alb Prism Crush White 6GB RAM
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung Galaxy A31 A315, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Prism Crush White: | |
| Greutate (g) | 185 |
| Data Aparitie | Aprilie 2020 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.4 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Mediatek MT6768 Helio P65 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G52 MC2 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS si GALILEO |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 5 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 20 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Alb |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 159.3 x 73.1 x 8.6 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 01/02/2021
| Telefon Mobil Samsung Galaxy A31 A315, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Prism Crush White | |
| Greutate (g) | 185 |
| Data Aparitie | Aprilie 2020 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Super AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.4 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Mediatek MT6768 Helio P65 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G52 MC2 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS si GALILEO |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 5 + 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 20 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Alb |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 159.3 x 73.1 x 8.6 |














Comments
Add commentNo comments were made.