Telefon Mobil Samsung A260 Galaxy A2 Core, 8GB Flash, 1GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue
Cod produs: TSAMA2608GBDSBLU
ID produs: 299474
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Samsung A2 Core A260FD 8GB 1GB Dual Sim Blue
| Caracteristici Telefon Mobil Samsung A260 Galaxy A2 Core, 8GB Flash, 1GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue: | |
| Greutate (g) | 142 |
| Data Aparitie | Aprilie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Micro SIM |
| Memorie interna (GB) | 8 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 1024 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | PLS TFT |
| Diagonala (inch) | 5 |
| Rezolutie (pixeli) | 540 x 960 |
| Chipset | Exynos 7870 Octa |
| Tip procesor | Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | Mali-T830 MP1 |
| Retea 2G | GSM 900 / 1800 |
| Retea 3G | HSDPA 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 5 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.0 (Oreo) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 2600 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 141.6 x 71 x 9.1 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 25/06/2019
| Telefon Mobil Samsung A260 Galaxy A2 Core, 8GB Flash, 1GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue | |
| Greutate (g) | 142 |
| Data Aparitie | Aprilie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Micro SIM |
| Memorie interna (GB) | 8 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 1024 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | PLS TFT |
| Diagonala (inch) | 5 |
| Rezolutie (pixeli) | 540 x 960 |
| Chipset | Exynos 7870 Octa |
| Tip procesor | Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | Mali-T830 MP1 |
| Retea 2G | GSM 900 / 1800 |
| Retea 3G | HSDPA 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 5 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 5 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.0 (Oreo) |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 2600 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 141.6 x 71 x 9.1 |














Comments
Add commentNo comments were made.