Telefon Mobil Realme C11 (2021), 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Iron Grey
Cod produs: REALMEC11464DSGY
ID produs: 402311
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Realme C11 (2021) Dual Sim 4GB RAM 64GB - Iron Grey
| Caracteristici Telefon Mobil Realme C11 (2021), 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Iron Grey: | |
| Greutate (g) | 190 |
| Data Aparitie | Iunie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.52 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
| Chipset | Unisoc SC9863A |
| Tip procesor | Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | IMG8322 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO si BDS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 8 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 5 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11, Realme Go UI |
| Culoare | Gri |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 165.2 x 76.4 x 8.9 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 17/01/2022
| Telefon Mobil Realme C11 (2021), 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Iron Grey | |
| Greutate (g) | 190 |
| Data Aparitie | Iunie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.52 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
| Chipset | Unisoc SC9863A |
| Tip procesor | Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | IMG8322 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO si BDS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 8 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 5 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11, Realme Go UI |
| Culoare | Gri |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 165.2 x 76.4 x 8.9 |














Comments
Add commentNo comments were made.