Telefon Mobil Realme 9 5G, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 5G, Stargaze White
Cod produs: REALME9-4128-WH
ID produs: 426864
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Realme 9 5G Dual Sim 4GB RAM 128GB - Stargaze White
| Caracteristici Telefon Mobil Realme 9 5G, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 5G, Stargaze White: | |
| Greutate (g) | 191 |
| Data Aparitie | Iunie 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2412 |
| Chipset | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 619 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, Realme UI 3.0 |
| Culoare | Alb |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass , de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.3 x 75.6 x 8.5 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 27/09/2022
| Telefon Mobil Realme 9 5G, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 5G, Stargaze White | |
| Greutate (g) | 191 |
| Data Aparitie | Iunie 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2412 |
| Chipset | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 619 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, Realme UI 3.0 |
| Culoare | Alb |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass , de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.3 x 75.6 x 8.5 |














Comments
Add commentNo comments were made.