Telefon Mobil Oppo A96, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Sunset Blue
Cod produs: OPPOA96-DS-8128-BL
ID produs: 414068
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Oppo A96 Dual Sim 8GB RAM 128GB - Blue
| Caracteristici Telefon Mobil Oppo A96, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Sunset Blue: | |
| Greutate (g) | 191 |
| Data Aparitie | Martie 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.59 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2412 |
| Chipset | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 610 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11, ColorOS 11.1 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.4 x 75.7 x 8.4 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 23/05/2022
| Telefon Mobil Oppo A96, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 4G, Sunset Blue | |
| Greutate (g) | 191 |
| Data Aparitie | Martie 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.59 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2412 |
| Chipset | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 610 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11, ColorOS 11.1 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.4 x 75.7 x 8.4 |














Comments
Add commentNo comments were made.