Telefon Mobil Oppo A57 5G, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 5G, Black
Cod produs: Oppo A57 5G Dual Sim 4GB RAM 64GB - Black
ID produs: 427272
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Oppo A57 5G Dual Sim 4GB RAM 64GB - Black
| Caracteristici Telefon Mobil Oppo A57 5G, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 5G, Black: | |
| Greutate (g) | 186 |
| Data Aparitie | Aprilie 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.56 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 2612 |
| Chipset | MediaTek MT6833P Dimensity 810 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G57 MC2 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, ColorOS 12.1 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 163.8 x 75.1 x 8 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 07/10/2022
| Telefon Mobil Oppo A57 5G, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 5G, Black | |
| Greutate (g) | 186 |
| Data Aparitie | Aprilie 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.56 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 2612 |
| Chipset | MediaTek MT6833P Dimensity 810 |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G57 MC2 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12, ColorOS 12.1 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 163.8 x 75.1 x 8 |














Comments
Add commentNo comments were made.