Telefon Mobil OnePlus 8T, 256GB Flash, 12GB RAM, Dual SIM, 5G, Lunar Silver
Cod produs: ONE+8T12256DSSV
ID produs: 364838
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
8T Dual Sim Fizic 256GB 5G Multicolor Lunar Silver Snapdragon 12GB RAM
| Caracteristici Telefon Mobil OnePlus 8T, 256GB Flash, 12GB RAM, Dual SIM, 5G, Lunar Silver: | |
| Greutate (g) | 190 |
| Data Aparitie | Noiembrie 2020 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 12288 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.49 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 3 |
| Chipset | Qualcomm SM6350 Snapdragon 690 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.0 GHz Kryo 560 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 560 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 619L |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 8 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps |
| Camera frontala | 16 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v10.0 / OxygenOS 10.5 |
| Culoare | Argintiu |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4300 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 163 x 74.7 x 9 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 29/01/2021
| Telefon Mobil OnePlus 8T, 256GB Flash, 12GB RAM, Dual SIM, 5G, Lunar Silver | |
| Greutate (g) | 190 |
| Data Aparitie | Noiembrie 2020 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 12288 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.49 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass 3 |
| Chipset | Qualcomm SM6350 Snapdragon 690 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.0 GHz Kryo 560 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 560 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 619L |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 8 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps |
| Camera frontala | 16 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v10.0 / OxygenOS 10.5 |
| Culoare | Argintiu |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4300 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 163 x 74.7 x 9 |














Comments
Add commentNo comments were made.