Telefon Mobil Nokia G10, 32GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Dusk Purple
Cod produs: 719901147341
ID produs: 376062
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Nokia Nokia G10 Dual SIM 32/3GB 5050 mAh Purple
| Caracteristici Telefon Mobil Nokia G10, 32GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Dusk Purple: | |
| Greutate (g) | 194 |
| Data Aparitie | Aprilie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.52 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
| Chipset | MediaTek Helio G25 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Tip placa video | PowerVR GE8320 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Mov |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5050 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.9 x 76 x 9.2 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 12/05/2021
| Telefon Mobil Nokia G10, 32GB Flash, 3GB RAM, Dual SIM, 4G, Dusk Purple | |
| Greutate (g) | 194 |
| Data Aparitie | Aprilie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot memorie (tip) | microSD |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.52 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1600 |
| Chipset | MediaTek Helio G25 |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Tip placa video | PowerVR GE8320 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 + 2 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Mov |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5050 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 164.9 x 76 x 9.2 |














Comments
Add commentNo comments were made.