Telefon Mobil Motorola One, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Black
Cod produs: APAD40022RO
ID produs: 309056
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
MOTOROLA Motorola One Black DS 4G/LTE/5.9"/OC/4GB/64GB/8MP/13MP+2MP/3000mAh
| Caracteristici Telefon Mobil Motorola One, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Black: | |
| Greutate (g) | 162 |
| Data Aparitie | Octombrie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | LTPS IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5.9 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1520 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass |
| Chipset | Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 |
| Tip procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | Adreno 506 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, EDR |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS si GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30/60fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.1 (Oreo) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 149.9 x 72.2 x 8 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 29/10/2019
| Telefon Mobil Motorola One, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Black | |
| Greutate (g) | 162 |
| Data Aparitie | Octombrie 2018 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | LTPS IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5.9 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1520 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass |
| Chipset | Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 |
| Tip procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | Adreno 506 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, EDR |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, BDS si GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30/60fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.1 (Oreo) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 149.9 x 72.2 x 8 |














Comments
Add commentNo comments were made.