Telefon Mobil Motorola Moto G6 Play, 32GB Flash, 3GB RAM, Single SIM, 4G, Deep Indigo
Cod produs: PA9V0011FR
ID produs: 307631
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
MOTOROLA Moto G6 Play Deep Indigo SS 4G/LTE/5.7"/OC/3GB/32GB/8MP/13MP/4000mAh
| Caracteristici Telefon Mobil Motorola Moto G6 Play, 32GB Flash, 3GB RAM, Single SIM, 4G, Deep Indigo: | |
| Greutate (g) | 175 |
| Data Aparitie | Mai 2018 |
| Dual-Sim | Nu |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5.7 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1440 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass |
| Chipset | Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 |
| Tip procesor | Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | Adreno 505 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, EDR |
| USB | microUSB v2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.0 (Oreo) |
| Culoare | Mov |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, de amprenta digitala |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 154.4 x 72.2 x 9 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 29/10/2019
| Telefon Mobil Motorola Moto G6 Play, 32GB Flash, 3GB RAM, Single SIM, 4G, Deep Indigo | |
| Greutate (g) | 175 |
| Data Aparitie | Mai 2018 |
| Dual-Sim | Nu |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 3072 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 5.7 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1440 |
| Functii ecran | Corning Gorilla Glass |
| Chipset | Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 |
| Tip procesor | Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Tip placa video | Adreno 505 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, EDR |
| USB | microUSB v2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 8 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 8.0 (Oreo) |
| Culoare | Mov |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, de amprenta digitala |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 154.4 x 72.2 x 9 |














Comments
Add commentNo comments were made.