Telefon Mobil Motorola Moto G52, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Metallic White
Cod produs: PAU70010PL
ID produs: 412464
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Motorola Moto g52 OLED Dual SIM 128/4GB 5000mAh Metallic White
| Caracteristici Telefon Mobil Motorola Moto G52, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Metallic White: | |
| Greutate (g) | 169 |
| Data Aparitie | Mai 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 610 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C |
| GPS | Da, cu A-GPS, GALILEO si GLONASS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 8 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12 |
| Culoare | Alb |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 160.1 x 74.5 x 8 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 12/05/2022
| Telefon Mobil Motorola Moto G52, 128GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Metallic White | |
| Greutate (g) | 169 |
| Data Aparitie | Mai 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | AMOLED |
| Diagonala (inch) | 6.6 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 610 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C |
| GPS | Da, cu A-GPS, GALILEO si GLONASS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 8 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12 |
| Culoare | Alb |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 160.1 x 74.5 x 8 |














Comments
Add commentNo comments were made.