Telefon Mobil Motorola Moto G100, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Iridescent Ocean
Cod produs: MOTOG1008128DSBL
ID produs: 384258
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Motorola XT2125-4 Moto G100 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB - Blue
| Caracteristici Telefon Mobil Motorola Moto G100, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Iridescent Ocean: | |
| Greutate (g) | 207 |
| Data Aparitie | Aprilie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.7 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2520 |
| Chipset | Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G |
| Tip procesor | Octa-core (1x3.2 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585) |
| Tip placa video | Adreno 650 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| GPS | Da, dual-band A-GPS, GLONASS si GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 16 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 6K@30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120fps |
| Camera frontala | 16 + 8 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, de amprenta, compass |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 168.4 x 74 x 9.7 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 26/07/2021
| Telefon Mobil Motorola Moto G100, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Iridescent Ocean | |
| Greutate (g) | 207 |
| Data Aparitie | Aprilie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.7 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2520 |
| Chipset | Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G |
| Tip procesor | Octa-core (1x3.2 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585) |
| Tip placa video | Adreno 650 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| GPS | Da, dual-band A-GPS, GLONASS si GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 16 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 6K@30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120fps |
| Camera frontala | 16 + 8 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 5000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, de amprenta, compass |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 168.4 x 74 x 9.7 |














Comments
Add commentNo comments were made.