Telefon Mobil Motorola Moto E6i, 32GB Flash, 2GB RAM, Dual SIM, 4G, Grey
Cod produs: PAND0002PL
ID produs: 373541
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Motorola Moto E6i Dual SIM 32/2GB Meteor Grey
| Caracteristici Telefon Mobil Motorola Moto E6i, 32GB Flash, 2GB RAM, Dual SIM, 4G, Grey: | |
| Greutate (g) | 160 |
| Data Aparitie | Februarie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 2048 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.1 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1560 |
| Chipset | Unisoc SC9863A |
| Tip procesor | Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | IMG8322 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 5 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Gri |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 155.6 x 73 x 8.5 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 06/04/2021
| Telefon Mobil Motorola Moto E6i, 32GB Flash, 2GB RAM, Dual SIM, 4G, Grey | |
| Greutate (g) | 160 |
| Data Aparitie | Februarie 2021 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 32 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 2048 |
| Slot memorie (tip) | microSD - foloseste slotul SIM 2 |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.1 |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1560 |
| Chipset | Unisoc SC9863A |
| Tip procesor | Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | IMG8322 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS si GLONASS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 13 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 5 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 10.0 |
| Culoare | Gri |
| Tip Baterie | Li-ion |
| Capacitate (mAh) | 3000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 155.6 x 73 x 8.5 |














Comments
Add commentNo comments were made.