Telefon Mobil Motorola Edge 30 Neo, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Ice Palace
Cod produs: PAV00005PL
ID produs: 444990
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Motorola Edge 30 Neo Dual SIM 6.28" OLED 128/8GB 5G Ice Palace
| Caracteristici Telefon Mobil Motorola Edge 30 Neo, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Ice Palace: | |
| Greutate (g) | 155 |
| Data Aparitie | Septembrie 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | P-OLED |
| Diagonala (inch) | 6.28 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 619 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 13 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 1080p@30/60/120fps |
| Camera frontala | 32 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12 |
| Culoare | Argintiu |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4020 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 152.9 x 71.2 x 7.8 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 12/04/2023
| Telefon Mobil Motorola Edge 30 Neo, 128GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Ice Palace | |
| Greutate (g) | 155 |
| Data Aparitie | Septembrie 2022 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | P-OLED |
| Diagonala (inch) | 6.28 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2400 |
| Chipset | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Tip placa video | Adreno 619 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.1, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| USB | USB Type-C 3.1 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 64 + 13 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 1080p@30/60/120fps |
| Camera frontala | 32 |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 12 |
| Culoare | Argintiu |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4020 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 152.9 x 71.2 x 7.8 |














Comments
Add commentNo comments were made.