Telefon Mobil Huawei P Smart Z, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue
Cod produs: PSMARTZ464DSBL
ID produs: 299767
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
HUAWEI PSMART Z 6.59" 64GB DSIM BL
| Caracteristici Telefon Mobil Huawei P Smart Z, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue: | |
| Greutate (g) | 196.8 |
| Data Aparitie | Mai 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 1 TB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | LTPS IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.59 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Chipset | Hisilicon Kirin 710F |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Tip placa video | Mali-G51 MP4 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 16 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9.0 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 163.5 x 77.3 x 8.8 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 26/06/2019
| Telefon Mobil Huawei P Smart Z, 64GB Flash, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, Blue | |
| Greutate (g) | 196.8 |
| Data Aparitie | Mai 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 64 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 4096 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 1 TB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | LTPS IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.59 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Chipset | Hisilicon Kirin 710F |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Tip placa video | Mali-G51 MP4 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, WiFi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| Rezolutie senzor (Mp) | 16 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Nu |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android 9.0 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 163.5 x 77.3 x 8.8 |














Comments
Add commentNo comments were made.