Telefon Mobil Huawei P Smart Pro, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Black
Cod produs: 51094UTV
ID produs: 318816
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Huawei Huawei P Smart Pro DS Black LTE/6.59''/OC/6GB/128GB/16MP/48MP+8MP+2MP/4000mAh
| Caracteristici Telefon Mobil Huawei P Smart Pro, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Black: | |
| Greutate (g) | 206 |
| Data Aparitie | Decembrie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | LTPS IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.59 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Chipset | Hisilicon Kirin 710F |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Tip placa video | Mali-G51 MP4 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 163.1 x 77.2 x 8.8 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 13/01/2020
| Telefon Mobil Huawei P Smart Pro, 128GB Flash, 6GB RAM, Dual SIM, 4G, Black | |
| Greutate (g) | 206 |
| Data Aparitie | Decembrie 2019 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 128 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 6144 |
| Slot memorie (tip) | microSD (pana la 512 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | LTPS IPS LCD |
| Diagonala (inch) | 6.59 |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 2340 |
| Chipset | Hisilicon Kirin 710F |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Tip placa video | Mali-G51 MP4 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS si BDS |
| NFC | Nu |
| Rezolutie senzor (Mp) | 48 + 8 + 2 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 1080p@30fps |
| Camera frontala | 16 |
| FM Radio | Da |
| Conectare dispozitive | jack 3.5 mm |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v9.0 (Pie) |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4000 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 163.1 x 77.2 x 8.8 |














Comments
Add commentPro: camera buna
Contra: nu are nfc
Raport pret/calitate: 5/5
Indeplineste asteptarile: 5/5