Telefon Mobil Huawei Nova 11, 256GB Flash, 8GB RAM, Single SIM, 4G, Black
Cod produs: 51097MPQ
ID produs: 451187
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Huawei Huawei Nova 11 Black LTE/6.7'/OC/8GB/256GB/60MP/50MP+8MP/4500mAh
| Caracteristici Telefon Mobil Huawei Nova 11, 256GB Flash, 8GB RAM, Single SIM, 4G, Black: | |
| Greutate (g) | 168 |
| Data Aparitie | Aprilie 2023 |
| Dual-Sim | Nu |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | OLED |
| Diagonala (inch) | 6.7 |
| Rezolutie (pixeli) | 1084 x 2412 |
| Functii ecran | Kunlun Glass |
| Chipset | Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 670 & 4x1.8 GHz Kryo 670) |
| Tip placa video | Adreno 642L |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/a/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NavIC |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K, 1080p, 720p@960fps |
| Camera frontala | 60 |
| FM Radio | Nu |
| Tip Sistem de operare | HarmonyOS |
| Sistem de operare | HarmonyOS 3.0 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 161.3 x 75 x 6.9 |
| Altele | Nu include serviciile Google Play |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 15/06/2023
| Telefon Mobil Huawei Nova 11, 256GB Flash, 8GB RAM, Single SIM, 4G, Black | |
| Greutate (g) | 168 |
| Data Aparitie | Aprilie 2023 |
| Dual-Sim | Nu |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 256 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nu are |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | OLED |
| Diagonala (inch) | 6.7 |
| Rezolutie (pixeli) | 1084 x 2412 |
| Functii ecran | Kunlun Glass |
| Chipset | Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G |
| Tip procesor | Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 670 & 4x1.8 GHz Kryo 670) |
| Tip placa video | Adreno 642L |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Nu |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/a/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Tehnologie Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NavIC |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 50 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, cu LED |
| Functie video | 4K, 1080p, 720p@960fps |
| Camera frontala | 60 |
| FM Radio | Nu |
| Tip Sistem de operare | HarmonyOS |
| Sistem de operare | HarmonyOS 3.0 |
| Culoare | Negru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, de proximitate, gyro, compass, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 161.3 x 75 x 6.9 |
| Altele | Nu include serviciile Google Play |














Comments
Add commentNo comments were made.