Telefon Mobil Huawei Mate XS, 512GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Interstellar Blue
Cod produs: 51095CSQ
ID produs: 338830
Produsul nu mai face parte din oferta
Garantie conformitate:
24 luni
Garantie PF:
24 luni
Garantie PJ:
24 luni
Cost transport prin Fan Courier:
Cere Info:
(031) 405.23.59
Produse asemanatoare
Huawei Huawei Mate XS DS Interstellar Blue LTE/5G/8''/OC/8GB/512GB/40MP+16MP+8MP/4500mAh
| Caracteristici Telefon Mobil Huawei Mate XS, 512GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Interstellar Blue: | |
| Greutate (g) | 0.3 |
| Data Aparitie | Martie 2020 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 512 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nano Memory (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Foldable OLED |
| Diagonala (inch) | 8 |
| Rezolutie (pixeli) | 2200 x 2840 |
| Chipset | HiSilicon Kirin 990 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.86 GHz Cortex-A76 & 2x2.36 GHz Cortex-A76 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G76 MP16 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 40 + 16 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | Nu are |
| FM Radio | Nu |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v10.0 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | Deschis: 161.3 x 146.2 x 5.4 Inchis: 161.3 x 78.5 x 11 |
Produsul a fost adaugat pe site in data de 15/04/2020
| Telefon Mobil Huawei Mate XS, 512GB Flash, 8GB RAM, Dual SIM, 5G, Interstellar Blue | |
| Greutate (g) | 0.3 |
| Data Aparitie | Martie 2020 |
| Dual-Sim | Da |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Memorie interna (GB) | 512 |
| Capacitate memorie RAM (MB) | 8192 |
| Slot memorie (tip) | Nano Memory (pana la 256 GB) |
| Smartphone | Da |
| Touch Screen | Da |
| Ecran | Foldable OLED |
| Diagonala (inch) | 8 |
| Rezolutie (pixeli) | 2200 x 2840 |
| Chipset | HiSilicon Kirin 990 5G |
| Tip procesor | Octa-core (2x2.86 GHz Cortex-A76 & 2x2.36 GHz Cortex-A76 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) |
| Tip placa video | Mali-G76 MP16 |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Retea 3G | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | Da |
| Retea 5G | Da |
| Wireless LAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Tehnologie Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| GPS | Da, cu dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| NFC | Da |
| Rezolutie senzor (Mp) | 40 + 16 + 8 |
| Blitz incorporat | Da, dual-LED |
| Functie video | 2160p@30fps, 1080p@30fps |
| Camera frontala | Nu are |
| FM Radio | Nu |
| Tip Sistem de operare | Android |
| Sistem de operare | Android OS, v10.0 |
| Culoare | Albastru |
| Tip Baterie | Li-polymer |
| Capacitate (mAh) | 4500 |
| Functii | Senzori: Accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru, de amprenta |
| Greutate Colet | 0.5 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | Deschis: 161.3 x 146.2 x 5.4 Inchis: 161.3 x 78.5 x 11 |














Comments
Add commentNo comments were made.